Spotkania biblijne

» Spotkania biblijne

10268438_1544157832480453_1452010165590135275_n

Przyjdź  i czytaj z nami Słowo Boże!

 

Biblia jest Świętą Księgą, która musi być czytana aby mogła oddziaływać na życie człowieka. Istnieją różne sposoby czytania Biblii, ale to co je łączy to spotkanie z Bogiem przemawiającym przez czytanie i rozważanie Jego Słowa. Doświadczenie wielu osób pokazuje, że odkąd zaczęli czytać Pismo Święte zaczęły się dokonywać pozytywne zmiany w ich życiu.

 

W związku z powyższym uczestnicy spotkań biblijnych Novare rozważają Słowo Boże na spotkaniach, bo jak powiedział Święty Grzegorz: ”każdy z nas  znajduje w Piśmie Świętym swoje sprawy …”

 

Nad całością czuwa nasz Ksiądz Proboszcz Stanisław Gańczorz, ale wśród nas nie ma mądrych i mądrzejszych, specjalistów, teologów, biblistów. Po prostu są zwyczajni ludzie tacy jak Ty, którzy pragną  przygotować się lepiej do niedzielnej  Eucharystii, albowiem spotykamy się  aby przeczytać wspólnie i rozważyć czytania z nadchodzącej niedzieli.

 

Jeżeli myślisz tak samo jak my, że Biblia jest źródłem odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań albo  jeżeli nie czytałeś nigdy sam lub we wspólnocie Biblii, a chciałbyś zacząć

To te spotkania są dla Ciebie. Zapraszamy Cię w co drugi wtorek miesiąca  o godzinie 19:00 do salki na probostwo.