Tygodniowy wspólnotowy post pierwocin na początku roku 2021

» Wiadomości » Tygodniowy wspólnotowy post pierwocin na początku roku 2021

Opublikowano: 10 stycznia 2021


Kochana Wspólnoto❤️

Mamy już nowy rok 2021. Tak jak w latach ubiegłych pragniemy go rozpocząć jako wspólnota tygodniowym postem pierwocin (wszystko co pierwsze i najlepsze od NIEGO otrzymaliśmy – naszemu BOGU chcemy oddać). Motywem przewodnim postu w tym roku będzie Wdzięczność i Uwielbienie.
Tak jak w latach ubiegłych chcemy uniżać się przed naszym Panem, uwielbiać Go i wywyższać, zasłuchać się w Jego głos, by z nową siłą, nadzieją wejść w to, co dla nas przygotował. Wiemy jak wiele dobra nam Pan uczynił, ile otrzymaliśmy łask, zobaczyliśmy cudów. Jak dobry jest Nasz Pan w każdej dziedzinie naszego życia, jak tego doświadczamy.
Dziękujemy Mu za to i Uwielbiamy i ufamy że przez wszystko co będzie On nas przeprowadzi.
Gorąco zachęcamy do tego, byśmy mogli być w tym RAZEM, wspólnie jak jedno ciało zasłuchać się w Jego głos. Niech wspólne trwanie w NIM wspólna modlitwa, uwielbienie i post przenoszą góry!
To wspólne codzienne uwielbienie Naszego Pana przez post rozpoczynamy od 11 stycznia w intencji naszej wspólnoty, jej członków i wszystkich dzieł, których się podejmujemy. Zabierz ze sobą Jego SŁOWO i MOC JEGO ŚWIĘTEGO DUCHA🕊️❤️. Od poniedziałku będziemy przesyłać na Whatsapp propozycje fragmentu SŁOWA do modlitwy – rozważania.