SPOTKANIE BIBLIJNE

» Wydarzenia » SPOTKANIE BIBLIJNE

czwartek, 26 września 2019

 „…Ci, którzy znają swojego Boga, będą mocni i będą działać” ( Dn 11,32)

Jak poznać „swojego Boga” nie czytając i nie rozważając Jego Słowa?

Nikogo chyba nie musimy przekonywać, że Słowo Boże ma moc, która może wszystko zmienić, przeniknąć serce człowieka tak, że jego życie staje się owocne.

Apostoł Paweł w 2 Liście do Tymoteusza 3,16-17 pisze: „Cała Biblia została napisana pod natchnieniem Boga, jest bezcennym źródłem poznania prawdy i zrozumienia, co w naszym życiu jest złe. Naprowadza nas na właściwą drogę i pomaga postępować zgodnie z Bożą wolą. On sam ją nam darował, by nas wychować i uzdolnić do dobrego życia, pożytecznego dla wszystkich ludzi.” Kluczem do zmiany naszego życia i pokonania problemów dzięki Słowu Bożemu jest kochanie, studiowanie i rozważanie tego Słowa, a Wspólnota w tym doświadczeniu jest dla nas błogosławieństwem i łaską jak śpiewamy w piosence „Przelewają się przeze mnie rzeki Twojej łaski, łaska, po łasce, fala za falą.”

KOCHANI!  zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się z nami formować na pierwsze powakacyjne spotkanie biblijne, które odbędzie się 26 września po Mszy wieczornej w salce na probostwie. Rozpoczynamy nowy cykl spotkań na podstawie materiałów „Biblia Impulsy” pod redakcją ks. Janusza Wilka.