Michał J.

» Świadectwa Alpha » Michał J.

Opublikowano: 29 grudnia 2015

Bóg jest piękny!

Bóg jest piękny! Piękny jest Bóg! Niesamowity! Genialny!
bo dał nam kolejne narzędzie na nasze czasy kurs ALFA
przygotowany dla współczesnego człowieka używającego współczesnego języka i brytyjskiego humoru
Po co jest ALFA?
Abym odnalazł Jezusa Chrystusa przychodząc tu do mojego Kościoła i przyjął Go do serca i zaczął Go widzieć u najbliższych – mojej żonie, u czterech córek, w rodzinie, w pracy
Zobaczyć Go w realu!
Mieć świadomość dlaczego historycznie umarł i dlaczego teraz żyje ! I dlaczego jest jedynym gwarantem życia wiecznego!
Czy ALFA odmieniła moje życie?
Oczywiście! Bo jako wolny człowiek zaprosiłem świadomie Jezusa Chrystusa do swojego serca!
Zapytajcie o to mojej żony i dzieci!
Skoro moja ukochana zapisała się na najbliższą edycję kursu, to chyba coś w tym jest! A dokładniej Ktoś! A najstarsza córka planuje organizację zajęć dla dzieci (bo można zabrać na kurs również swoje dzieci)
Dla kogo jest ALFA?
Dla każdego!

Dla każdego, kto chce szukać Pana Boga, niewierzącego, wierzącego, bez względu na to, jak wierzy, bez żadnych warunków wstępnych

Dlaczego ALFA odmienia?
No bo słuchajcie, jak się przychodzi na 19.00, często prosto z pracy, albo po gonitwie domowych obowiązków i dostaje się pyszną, gorącą kolację, podaną jeszcze przez kogoś (to nie bar samoobsługowy, czy stół szwedzki) i wypije gorącą kawę albo herbatę (kawiarze wiedzą o czym mówię) i zje ciacho, to chyba na wstępie już jest raźniej.
Późnej wykład z brytyjskim humorem i dyskusja. Dyskusja nawet o najbardziej drażliwych tematach, w grupach 10-osobowych.
Słuchajcie, na ALFIE można zadawać nawet te najbardziej zatrważające pytania, można też tylko słuchać.
To jest niezwykłe w ALFIE, że poznajemy drugiego człowieka, który ma również wiele problemów, dylematów, szuka pomocy, ratunku! I słuchacie, tam zawiązują się niejednokrotnie przyjaźnie, więź.
To niezwykły czas! Poświęcony Panu Bogu i człowiekowi – w którym warto zobaczyć jak można pięknie rozmawiać przez 2 godziny tylko o Panu Bogu i będzie wam mało! I zobaczycie odmienionych ludzi!