Ania

» Świadectwa Alpha » Ania

Opublikowano: 26 stycznia 2016

Miłość po prostu

Co spowodowała u mnie Alfa? Już gdy zobaczyłam napis, że „jest coś więcej” to chciałam to poznać.

Kiedy poszłam na pierwsze spotkanie wiedziałam, że to jest to. Już wtedy poczułam obecność naszego Stwórcy. To spotkanie spowodowało, że chciałam poznać Pana Boga bliżej i bardziej. Moje serce było napełnione słowami, które często brzmiały na pierwszym spotkaniu: Kim jest Bóg? Wtedy już wiedziałam, że chcę Go poznać bardziej.

Drugie spotkanie spowodowało, że zaczęłam go poznawać i zadawać pytania kim chcę być, jakim chcę być człowiekiem i kim ja jestem. Najbardziej zrozumiałam to, gdy wyjechaliśmy na weekend Alfa na Górę św.Anny. Na modlitwie wstawienniczej stała się niesamowita rzecz- czułam jak Pan Bóg dotknął mnie swoimi dłońmi. Moje serce z kamienia zmienił wtedy w serce Boże. To jest niesamowite jak to działa, ale działa i czułam to ze wszystkich sił. To się czuje i to się wie. Morze łez wylałam przez cały dzień. Było to coś cudownego i wiedziałam, że oczyszcza mnie to ze wszystkiego, co było w poprzednim moim życiu. To było coś nowego, coś wspaniałego. Coś co dziś daje mi siłę i moc w wierzeniu w Pana Boga i dążeniu do lepszego człowieka. Żeby naśladować Pana Jezusa, który czynił dobrze, który chciał żebyśmy i my czynili dobrze wobec drugich. Byśmy kochali bliźniego swego jak siebie samego. Tak jak On nas kochał.

Tego pragnęłam i to dostałam – MIŁOŚĆ po prostu. Ta Miłość była tak ogromna, że przez całe życie nie miałam takiej miłości. Bóg mi ją dał i czuję ją do dziś. I wiem, że On mnie tak bardzo kocha i tak mnie umocnił, że odpuścił wszystkie moje grzechy. Cała moja przeszłość poszła w niepamięć i teraz żyję nowym życiem.

Kurs Alfa spowodował, że dziś jestem innym człowiekiem i żyję nowym życiem. Na nowo się narodziłam. To jest cudowne…, wspaniałe…, niesamowite…, nie do opisania.
Tego z serca życzę każdemu kto pozna Pana Boga.

Ania